Vartotojui siūlome platų, bituminių hidroizoliacinių dangų asortimentą : RENOBIT Basic, RENOBIT Classic, RENOBIT Standart, RENOBIT Extra, RENOBIT Ultra, RENOBIT Bridge

RENOBIT katalogas


Visų RENOBIT produktų sąrašas
Išskirtinė kokybė už protingą kainą - ne mitas, bet realybė PDF Spausdinti El. paštas

RENOBIT bituminės hidroizoliacinės dangos yra gaminamos iš kokybiškiausio Europoje rusiško bitumo, gausiai prisotinto SBS (Stirenas - Butadienas - Stirenas) polimerais.

Šios dangos yra gaminamos Rusijoje, Riazanėje, gamykloje "Orgkrovlia", veikiančioje nuo 1968 m., pagal bendrovės RENOBIT, UAB užsakymą, vadovaujantis mūsų specifikacijomis bei receptūromis su mūsų bendrovės prekiniu ženklu RENOBIT. Ši gamykla, vienintelė Europoje, turinti ilgametę patirtį ne tik bituminių hidroizoliacinių dangų gamybos srityje, bet ir nuo 1968 iki 1991 metų šios gamyklos specialistai projektavo ir automatizavo ruberoido ir polimerinių hidroizoliacinių dangų gamybos linijas ir tiekė šiuos įrenginius į visas dabartines ir buvusias NVS (TSRS) šalis.
Visa šios gamyklos produkcija, taipogi ir joje gaminamos RENOBIT hidroizoliacinės dangos yra sertifikuotos pagal produkcijos gamybos kontrolės sistemą (FPC) ir turi CE ženklinimą.
RENOBIT gaminiai neturi nieko bendra su Lietuvoje veikiančia bituminių polimerinių stogo dangų gamykla UAB "Mida LT" bei jos akcininke - Rusijos bendrove ZAO "Technonicol" ir jokiu būdu nesiekia gaminti ir tiekti Lietuvos rinkai šių bendrovių gaminamos produkcijos analogų.
Triguba RENOBIT hidroizoliacinių dangų kokybės kontrolė.
RENOBIT bituminių hidroizoliacinių dangų partijos yra gaminamos tik dieninės pamainos metu, prižiūrint gamyklos vyr. technologui, laboratorijos vedėjui bei pamainos meistrui. Kas 100-300 m. RENOBIT hidroizoliacinė dangos juosta yra tikrinama pačioje gamybos linijoje (matuojamos jos storis, pabarsto adhezija, juostos tiesumas, santykinės masės bei kiti parametrai). Pagaminus eilinę RENOBIT bituminių dangų partiją, jos mėginiai tiriami šios gamyklos laboratorijoje. Nustačius bent nedidelį nukrypimą nuo RENOBIT, UAB nurodytų specifikacijų, danga yra brokuojama ir tokios dangos tiekimas į Lietuvą yra stabdomas.
Lietuvoje šios dangos parametrus - 1m2 masę, lakšto storį, nutraukimo jėgas bei dangos lankstumą prie žemų temperatūrų, tikrina bendrovės RENOBIT, UAB bei RENOMAS, UAB specialistai.
Visada konkurencinga RENOBIT gaminių kaina
Mažesnę ir visada konkurencingą šių produktų kainą lemia maži bendrovės RENOBIT, UAB administraciniai, pardavimo, logistikos, rinkodaros kaštai, racionalus pareigybių ir funkcijų paskirstymas bei konservatyvus finansinių išteklių valdymas. Renobit, UAB neturi jokių pridėtinių veiklos nuomos ar finansinio lizingo kaštų, nes visas bendrovės disponuojamas turtas, priklauso Renobit, UAB motininės bendrovės - vieninteliam akcininkui - UAB "Renomas" ir yra valdomas privačios nuosavybės teisėmis.
Bendrovė RENOBIT, UAB nuolat plečia ir plės savo gaminių, su prekiniu ženklu RENOBIT, asortimentą Lietuvos rinkoje, veiklos geografiją bei patikimų partnerių tinklą, per kuriuos Lietuvos rinkai bus tiekiami kokybiški RENOBIT gaminiai. Bendovė su savo gaminiais ir lanksčia kainodara, bituminių hidroizoliacinių dangų rinkos segmente, neleis Lietuvoje formuotis monopolijoms ir pagal išgales šalins visus "užkulisinius" pirkimus bei susitarimus. RENOBIT, UAB visada lanksčiai reaguos į rinkos pasikeitimus ir konkurentų iššūkius, užtikrindama savo prekybos partneriams stabilią pelno maržą.
RENOBIT gaminių kokybės parametrai
Šiuo metu Lietuvos rinkai tiekiamos bituminės hidroizoliacinės dangos RENOBIT pilnai atitinka atitikties deklaracijose, lydraščiuose bei techninių duomenų lapuose nurodytus parametrus. Visos RENOBIT hidroizoliacinės dangos yra tinkamos kloti prie žemų temperatūrų, žiemos sąlygomis, priklausomai nuo RENOBIT gaminio markės.
Ekonominės klasės RENOBIT Basic hidroizoliacinė danga išlieka lanksti ir elastinga prie -15ºC ir yra tinkamos kloti (įrengti) prie ne žemesnės nei -8ºC aplinkos temperatūros.
Standarto bei Extra klasės - RENOBIT Standart ir RENOBIT Extra dangos išlieka lanksčios prie -20ºC ir yra tinkamos kloti (įrengti) prie ne žemesnės nei -12ºC aplinkos temperatūros.
Ultra klasės - RENOBIT Ultra danga išlieka lanksti prie -25ºC ir yra tinkamos kloti (įrengti) prie ne žemesnės nei -15ºC aplinkos temperatūros.
Kartu mes galime daugiau!
Renobit, UAB, kartu su patikimais partneriais - prekybininkais bei bendradarbiaujant su termoizoliacinių medžiagų gamintojais, iki 2012-04-01 parengsime ir išbandysime Gaisrinių tyrimų centre įvairius stogo mazgus, atitinkančius Broof(t1) degumo klasės reikalavimus, kad galutinis vartotojas - stogdengys ar užsakovas galėtų rinktis, o projektuotojas įtraukti į projektą, kokybišką RENOBIT gaminį už protingą kainą.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 06:53
 

PrisijungtiJoomla! Template design and develop by Wootem.ru - http://www.joomvision.com